Цікаві статті.

Компанія "Фортеця" надає величезний вибір та масу рішень по вирішенню ваших проблем пов'язаних з доставкою будівельної техніки, доставкою сипучих матеріалів, очищенням водойм та річок.

В будівельній сфері з усіма видами демонтажних послуг і земляних послуг та робіт, ми справляємося якісно і ефективно на всі 100%, так що спокійно замовляйте всі види послуг, і ми з радістю допоможемо вам у вирішенні будь-яких навіть складних завдань, дзвоніть 0967261265 

Демонтаж - як зробити якісний демонтаж будівель? 

Демонтаж будь-якої будови або будівлі - це дуже важлива робота, яку треба виконувати з дуже відповідальним підходом, так як демонтаж будівель сам по собі дуже небезпечна робота, адже руйнувати хоча і не будувати, ну і руйнувати потрібно з розумом і правильним підходом, щоб ніхто не постраждав. Як же зробити демонтаж споруди правильно і безпечно? Природно, щоб зробити демонтаж потрібні професійні знання з будівництва та демонтажу будівництва, дозволу, ліцензії та спеціальна техніка, яка і буде валити, то будівля яке більш не придатне до використання. 

Звертайтеся в нашу компанію і ми професійно і якісно зробимо будь демонтаж, будь-якої будівлі,

дзвоніть нам зараз 096-726-12-65

Як облаштувати територію навколо ставка або на ділянці?

Облаштування ставка - це дуже чудове втілення вашого ставка в незвичайний казково фантастичний ставок, який буде дарувати вам і вашій родині тільки радость. Обустройство території починається звичайно з самою території ділянки. На початку, якщо дозволяє ділянка копається ставок, потім підсипається ділянка землею там де потрібно. Копается ставок потрібних вам розміром і з дозволу звичайно вашої ділянки на даний розмір вашого майбутнього ставка.

Копаем ставок екскаватором якщо масштаби величезні, якщо ставочок маленький, то підійде і лопата. Коли ми з вами викопали ставок, тоді у нас відкривається більш широко наш наступний етап роботи.

Укріплення берега якимось обраним способом: георешітка, сітка, текстиль, бетон, дубові палі, кілки і т.д.

Далі починається ландшафтний дизайн на вашій ділянці з облаштування ставу. Фантазія зашкалює, весь дизайн залежить від ваших можливостей та фантазій дизайнера які він зможе втілити не тільки в проекті, але й в реальній роботі.

Розповідаєте свої ідеї і ми допомагаємо своїми фантазіями, ідеями, умінням та роботою, плюс ваші можливості і у нас з вами вийде краса, чистота, дизайнерське втілення вашої мрії в життя.

Так, що дзвоніть нам та розповідайте ваші побажання щодо облаштування території ділянки або території ставу, ми завжди допоможемо всім чим зможемо. Нереальне перетворимо на реальне, дзвоніть нам вже зараз. 0967261265

Автор: Мари

Очищення водойми від мулових відкладень.

Очищення водойми від мулу, хто знає як правильно робити очищення? І навіщо воно взагалі потрібно вашій водоймі? Спробую вам відповісти. "Очищення" - саме по собі слово вже говорить про очищення, про чистоту, а якщо додати слово "водойма", то подвійно зрозуміло, що очищення торкнеться водойми.

Очищення водойми - це справа дуже важлива і корисна для самої водойми. Після очищення від мулу, водойма відчуває себе як немовля: дуже потрібною, чистою, молодою, красивою та доглянутою.

Зовні водойма очищається від очерету, заростей, рослин, прибирається з поверхні лист, сміття і т.д., а ось внутрішню очистку дна водойми робить міні-земснаряд.

Ад же міні-земснаряд прибирає весь мул з дна водойми, який збирався там роками, екскременти риб, пісок, дрібне сміття і дрібні водорості з кореневою системою і насичує сам водойму киснем.

Завдяки міні-земснаряду та допомозі професіоналів своєї справи ваша водойма стане очищеною від всього непотрібного, чистою, красивою, насиченою киснем і ви сміливо зможете запускати риб, які вам подобаються або розводити ціле рибне господарство.

Так, що телефонуйте нашим професіоналам і наша компанія з радістю допоможе вам у вирішенні всіх проблем пов'язаних з очищенням, днопоглиблення, розширення і копкою водойм будь-яких розмірів.

Компанія "Фортеця" - міцна захист і реалізація ваших бажай !!! 0967261265

Автор:Мари

 

Грунт на підсипку, підсипка.

Грунт на підсипку, що це за грунт і для чого він потрібен? Грунт на підсипку, вона ж підсипка складається в основному з різних частин таких грунтів як: глина, грунт, пісок змішаний приблизно в рівних частинах - це і є грунт на підсипку.

Підсипка або грунт на підсипку - це є найдешевший будівельний сипучий матеріал, але самий затребуваний в підсипання доріг або вирівнюванні ділянок, засипці ям ...

Грунт на підсипку дуже добре підходить для засипання території і вирівнювання території дачного або будівельної ділянки, як самий ефективний і недорогий грунт саме для цих робіт, де потрібно щось підсипати, засипати і вирівняти.

Наша компанія Фортеця з величезною радістю доставить до вас на ділянку під ваше замовлення не одну тонну грунту на підсипку для вирівнювання і підсипання доріг, територій, ям ...

Телефонуйте нам і замовляйте, ми доставляємо будь-який грунт машинами 20-30 тонн. Доставимо вам будь-які сипучі будівельні матеріали: грунт наподсыпку,грунт,торф,щебень,песок,супесь,глина,суглинок,чернозем та інші сипучі будівельні матеріали в обумовлений час, вчасно.  Телефонуйте і замовляйте. 0967261265

Автор: Мари.

 


 

Ландшафтний дизайн.

Що таке ландшафтний дизайн і для чого він потрібен? Ландшафтний дизайн - це роботи з поліпшення виду вашої ділянки або водойми. Спеціально навчені люди - дизайнери, зуміють створити затишок, комфорт і красу на вашій ділянці, біля водойми або створити штучну водойму, як шедевр, на який вам завжди буде хотітися дивитися і захоплюватися.

Завдяки ландшафтному дизайну ваш водойма може стати втіленням мистецтва.

Уявіть собі ваш водойму, очищений та красивий берег вашого водоймища з берегоукріпленгям, там росте трава, а навколо самої водойми квітнуть красиві квіти, рослини, скульптури, є місток, доріжка, яка веде в альтанку, де ви з родиною завжди відпочиваєте та дивитеся на свій красивий став з захоплення та гордістю.

Якщо ви теж хочете собі водойму та ландшафтний дизайн, дзвоніть нам і ми допоможемо вам втілити вашу мрію в реальність. 096-726-12-65

Послуги ландшафтного дизайнера.

Вам потрібні послуги ландшафтного дизайнера?

Наша компанія займається будівництвом і повним облаштуванням водойм від А до Я, і в цьому всьому присутня величезна частина,котра відведена під ландшафтне мистецтво вашої дачної ділянки або території, водойми або ставка.

Наші майстри по водоймах, ландшафтні дизайнери створять на вашому ділянці красу і чарівність, щоб вам кожен раз було приємно дивитися на створений на вашій дачі штучна водойма, декоративна водойма, декоративний струмок, сухий струмок, альпійська гірка, фонтани, системи поливу та багато іншого.

Ландшафтний дизайн всієї вашої ділянки - це величезна праця від початку проекту до його остаточних штрихів, весь ландшафтний дизайн від професіоналів своєї справи.

Телефонуйте нам і замовляйте послуги ландшафтного дизайнера вже зараз, телефонуйте 096-726-12-65

Автор: Марина

Яндекс.Метрика
Hosting Ukraine Купить домен и хостинг