Новини від компанії  Фортеця:

На даний момент іде доставка грунта, піску та чорнозему по Броварському району, телефонуйте  096 726 12 65

Доставка грунту на підсипку, чорнозему, глини, піску, торфу, суглинку, супіски, річкового піску, кар'єрного піску, яружного піску, рослинного грунту по Києву та передмістю самоскидами від 25-30 тонн.

Мінімальне замовлення 25-30 тонн.

МІНІМАЛЬНИЙ ЗАМОВЛЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО сипучих будівельних МАТЕРІАЛУ від 25 тонн.

Підсипка, грунт, грунт на підсипку доставимо до вас на ділянку недорого і якісно.

Доставка самоскидами - кращий вибір, телефонуйте 0967261265

Підсипка, грунт, грунт на підсипку доставимо до вас на ділянку недорого і якісно. Доставка самоскидами - кращий вибір, дзвоніть 0967261265

 Чорнозем у мішках пока не возимо!!!

Тепер ще одна новина!

Надаємо послуги доставки чорнозему, торфу, піску ще більш зручними і маньшими для вас частинами, а саме доставка торфу в мішках по 50 кг, доставка чорнозему в мішках, доставка піску і якщо потрібно навіть грунту на підсипку. Ціна 50 грн. за мішок.

Увага! ЗНИЖКА!

При замовленні понад 30-ти мішків йде знижка від нашої компанії для вас у розмірі 5 грн. за мішок, так що не втрачайте таку можливість і замовляйте доставку чорнозем або торфу в мішках вже зараз за найбільш вигідними ціна. 
І зверніть увагу з доставкою та посмішкою ПРЯМО ДО ВАС НА ДІЛЯНКУ, все для вас і тільки для вас! Телефонуйте і замовляйте чорнозем, торф, пісок з доставкою вже прямо зараз, як навалом та в мішках.
0967261265

 


 Шановні гості сайту!

У нас важлива новина наш сайт переїхав і оновився, зараз знаходиться на стадії наповнення, так що якщо мало інформації або її немає, вибачте, не переживайте, адміністратор сайту працює над цим і ви зовсім скоро побачите всю потрібну і оновлену інформацію !!!

Будемо вдячні за відгуки, спасибо !!! 


 Шановні клієнти Компанії Фортеця і гості сайту!

 

Вітаємо Вас з Новим 2015 Роком! Нехай Новий Рік принесе усім нам радість, процвітання та благополуччя, здоров'я, мир і впевненість у завтрашньому дні!

 

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ !!!


Яндекс.Метрика
Hosting Ukraine Купить домен и хостинг